Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2006, 20:52   #4
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Hard disk is down!....

Evo i ja da se nadovezem ovde da ne otvaram novu temu!

Drugaru koji se slabije razume u racunare crkne IBM hdd, i ja mu naglasim da kupi NOVI hdd i to min 80gb sa garancijom naravno, a posto ima malo stariju masinu i nije zeleo da ulaze on biser uzme polovan Maxtor 40gb
E sad, odem ja da mu inst. sistem kad ono: prvo hard je prepoznavao kao neki Eargptth (ili nesto slicno) 40gb i ok, reko ja ajde sve je moguce kad ono sledece: nije prvo htelo da pocne instalaciju 5-6 puta jer je javljalo da ne prepoznaje hdd i cudom odjednom pocne i sta onda: sledi da u delu u kom trebam da kreiram particije udjem u proces kreiranja i odaberem velicinu i ono jednostavno nece dalje!!! Kako to? Ajde reko ali kada je prvi put tu javilo da hdd ima 39gb, drugi 5gb a treci 7gb nismo hteli ni da probamo cetvrti put!!! Mene zanima sta vi mislite o ovome, posto planiramo da idemo u tu firmicu i da uzmemo kes natrag da se ne bismo istrcali da ipak proverim! Ja mislim da je hdd propao i da ga treba def. vratiti i uzeti novi sa garancijom!

p.s. Ubacio sam jumper na master, ni to mu nisu dali! Dali mu hard bez kese i bez garantnog lista, a gar. je kao 6 meseci!

Poslednja ispravka: Nicolas (20.7.2006 u 21:08)
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke