Prikaz jedne poruke
Stara 16.5.2018, 17:36   #12
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Pohvala za majski broj sk 2018

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Kako ko? Pa besnitesteras

Elem doktore, svako slobodno može da iznese svoje mišljenje, ma koliko ono pogrešno ili ispravno bilo, dokle god ne vređa nikoga.
DeCoy, pls, znam i ti da moraš da se umiješ buretom hladne vode kad lik napiše nešto da ne bi odreagovao kako i treba da odreaguješ.

Ključno pitanje je da li na njegov post može da se povede neka konstruktivna diskusija osim "slažem se" i "ne slažem se"? Ne, jer je u pitanju kao što si i sam rekao samo mišljenje. Dakle, post nema poentu i klasifikuje se kao suvišan, nebitan a na neki način i kao offtopic.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Hehe, dobro da nisi video šta je sve laprdao u podforumu za konzole. Bukvalno od prvog posta počinje sa time kako je on nekakav old school PC igrač; kako je imao x,y računare dok smo svi mi jeli rukama i nogama.. A onda menja ploču, pa kreće sa pljuvanjem, kako je PC gaming njesra, kako je skup, pa je eto, pre par meseci, odlučio da kupi PS4 i 4K televizor (?!) i spoznao Boga. Dečko je patološki (novopečeni, ako je verovati njegovoj pričici) fanboy- zeabo je vetra, oblakodera i grejvdigera sve skupa..
Video sam... HP Omen masterrace lmao dođe mi da skočim sa prizemlja na glavu, čisto da me zaboli.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke