Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2009, 2:53   #271
blueboyns
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Northern Province of the Empire
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blueboyns
Question Re: F.E.A.R. 2: Project Origin

Taman kad sam letos završio dvojku ponadam se da sam otprilike pohvatao gde je glava, a gde rep u priči, a sad mi uleteo Reborn skoro i opet mi ništa nije jasno

O čemu se ovde radi, mislim koji je timeline?

Pošto je grad u ruševinama znači posle eksplozije tj posle prvog dela.

Ali o kakvom se rebornu Fettela radi kad ga je u Extraction Pointu Alma oživela da juri onog nesrećnog prvog prototipa?
(ok ne sećam se baš potpuno kraja Extraction Pointa ali mislim da je preživeo a glavni junak tj prvi prototip njegov brat poginuo pri pokušaju da udje u helikopter)

I ovde te Fettel zove kao replica vojnika da mu pomogneš, a Alma te opet napada?!? (mislim znam da je mala luda ko struja ali nije glupa, Fettel joj osnovno orudje napada)
I šta rade replice aktivni kada je Fettel mrtav, a potreban im je komandir sa pshičkom kontrolom. U Extraction Pointu su samo stajali mirno ispred crkve dok ih oživljeni Fettel ne aktivira kada udješ u crkvu.

U jednom trenutku Fettel kaže za njene minione "fools they don't know whom they serve" tako nešto otprilike, a dobiješ quest Destroy her minions

Nisam odigrao Perseus Mandate pa možda nešto pogrešno tumačim ali ovo mi deluje kao potpuna nebuloza

Posebno zbog čega bi Alma napadala replica vojnika koji služi Fettelu koji joj je sin i verno joj služi. (ok napadala je prvorodjenog sina u prvom delu ali on je realno radio protiv nje)

Uglavnom ako neko konta nek bude ljubazan pa mi objasni

Poslednja ispravka: blueboyns (26.10.2009 u 16:57)
blueboyns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke