Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2013, 18:43   #16237
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Ne radi se tu o 10€, radi se o 7 meseci premiuma koje ću ja imati 12.11.2013.
Do sada sam uzeo mesec dana, a dok krene zvanično igra imaću malo više nego što mi treba za još 6 meseci.

Recept:
  1. uzmeš Fw57 i iz dve partije uništiš 10 meta na zemlji
  2. igraš sa tier 1 mašinama dok ne oboriš 10 aviona
  3. puštaš avione u borbu, odmah izađeš i puštaš sledeći... i tako do 10 pobeda
Sve vreme alt-tabuješ na fejs/pr0n/sređuješ e-knjige/čitaš vesti/pričaš sa bližnjima/šta god


I još nešto - igra je zabavna i ne gubiš živce kao u wot-u. Ionako više igram GTA4 i Mafia 2 ovih dana u očekivanju da se bogovi smiluju i rockstar izda GTA5 za PC
Pazi ako tebi nesto znaci ok ali meni jednostavno ne prestavlja problem da odem da uplatim premium nalog i igram koliko hocu i kada hocu! Ovako da imam sedam meseci ce mi vise propadne nego sto cu da iskoristim. Licno sada ima 99 dana premiuma i to ce mi taman bude dovoljno a onda pauza jedno vreme pa onda ponovo kada se vratim cu uplatim premium jer mi je tako iskoriscenost premiuma mnogo bolja nego da odjedared imam sedam meseci i da gledam kako mi propada ili da igram na silu i da se nerviram.

Verovatno ces da kazes da ti nije bitno jer si ionako to dobio dzaba ali veruj mi od tih sedam mesec ako budes iskoristio cistih 2 meseca za igru ono sve ostalo ce ti propadne a ovako da uplatis svaki drugi mesec po 10 evra ces bolje da iskoristis tih mesec dana nego tih sedam meseci sto ces da dobijes dzaba.

I kako nesto tako moze da ti bude zanimljivo, ti avione ne igras da bi grindao i dosao do nekog cilja igras samo iz razloga zato sto daju tokene a tokene su dali sa razlogom da navuku masu na igru. Ne znam u cemu uzivas ali ti samo koristis situaciju i tu nema uzivanja nego samo korist od trenutne situacije a hoces igru nastaviti da igras kada ne budu davali vise tokene, naravno da neces jer te onda vise nece zanimati jer nemas nikakve koristi od daljeg igranja.

Poslednja ispravka: Dragan.P (23.10.2013 u 18:52)
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke