Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2013, 18:57   #901
singularity
Veteran
 
Član od: 20.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 775
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 104 puta na 90 poruka
Određen forumom

Veoma prosto. Otovris neku internet platnu karticu. Ja sam otvorio u banca intesi, ali mozes i u erste banci. Validne su svuda.
Registrujes se na sajtu odakle porucujes igre. Oni ti skinu pare posalju igru i to je to. Postarina se negde placa negde ne, sve zavisi.
Ja ti preporucujem da kupujes preko zavvi sajta. Dosta su povoljni, a postarina se ne naplacuje.
Zavvi je deo velike grupe sajtova thehut tako da mozes i tamo da se registrujes.
Ja sam registrovan na zavvi, thehut.com, sendit.com to je sve deo thehut grupe i nigde se postarina ne naplacuje. Cene su fenomenalne.
Cesto su akcije, 10% popusta, ima dosta dobrih akcija kod kupovine.
Takodje treba probati i dvd.co.uk. Postarina je 2e. Medjutim neke cene su im odlicne i imaju vise starijih igara pa treba probati i tu.
U sustini ja kad kupujem nesto prelistam sve te sajtove pa vidim gde se sta najvise isplati.
Jos jedan dobar sajt je i shopto.com medjutim ne primaju banka intesa karticu, ali kartica erste banke prolazi bez problema. Najbolji su sa cenama medjutim postrina je dosta, oko 3funte po igri, tako da prepracunaj se dal ti se isplati.
Nadam se da sam ti dovoljno rekao.
Ja vec godinama ovako kupujem igre, nikad problema nisam imao, a relativno jeftino dolazim do dobrih naslova.

Nekad treba pogledati i domace sajtove, cesto budu igre cak povoljnije.
Ja sam danas narucio alpha protocol naprimer za 600 dinara u computerlandsu, bulletstorm u game-s.rs za 999 dinara. Bulletstorm nigde nema da se uzme ispod 12-14 funti, tako da je naprimer ovo odlicna cena. Jos je ovo limited edition.

Poslednja ispravka: DeCoy (26.1.2013 u 19:42)
singularity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke