Prikaz jedne poruke
Stara 12.5.2007, 20:06   #22
Mefisto
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 78
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Ma u Srbiji je jedino dobro ziveti ako imash kesha, a i u CG isto, pa ti sad vidi.
Ako oces da radis za 200-300evra Srbija i Crna Gora su najbolje moguce destinacije, ali brate Crna Gora vec godinama ima odlichne veze sa Italijom, shto malo ne naucis Italijanski pa zapalis tamo posle faxa, napravish neku lovu, pa mozes ziveti gde oces...gde ti srce pozeli.

U BG-u ti za prosechan izlazak treba 10-20evra, sve zavisi da li si sa devojkom - kad ti sve castish ili sa drugovima kad delite troshkove, pa ti sad vidi, pravni i ekonomski faklutet su fakulteti koje svaki drugi maturant upishe, a ETF nije.
Ovo ti govorim iz lichnog iskustva, ja sam hteo da upishem pravo, i bukvalno u zadnjem trenutku sam promenio misljenje i upisao Turizam, veruj mi NISAM SE NI MALO POKAJAO zbog te doluke, shtavishe!

Nego da ja malo zapjevam, jel ti poznata ova djeticu> Pjesmo mira i ljubavi kreni, i sve dobreeeeee ljude pozovi, nek se vrate oni dobri daniiii, Kolashin, Pljevlja, Herceg Noviiiiiiii! Pjesmo kreni i ne shtedi glasa, nek se chuje i neka se ori, neka morem ljubav zatalasa Kotor, Nikshic, Herceg Noviiiiii!

Malo offtopic>
Aj vidi ako imas pesmu od Bojana Bajramovica - "Shta to ima u ljudima tuzno" i "Od kafane do kafane" da shareujesh.
Mefisto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke