Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2007, 0:24   #27
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Који бесплатни анти вирус

veceras mi je bilo dosadno i resih da isprobam sva tri free antivirusa! naime koristio sam nod32 (uz povremeno isprobavanje nekih drugih komercijalnih AV-ova na po par dana: f-secure, eTrust, bitdefender....) i krenem od avg koji mi prijavi 4 virusa prilikom skeniranja (koje naravno nod32 nije detektovao) medju kojima su f secure antivirus instalacioni fajl, zatim atomix virtual dj njegov exe fajl koji nije krekovan, pecovan ili nesto slicno vec je u trial verziji, neki dll file u folderu gde je instaliran alcohol 52% koji je freeware skinut sa softpedia i konacno lock'n'stop firewall isto instalacioni fajl! izbrisem avg i instaliram aviru on prijavi jedan: comodo firewall (poslednja verzija) znaci njegov instalacioni fajl skinut sa oficijalnog sajta proizvodjaca! izbrisem njega i instaliram avast i on ne nadje nista kao sto i treba da bude! cak mi se svidja pa se mozda i zadrzim na njemu!

edit: zaboravih da naglasim kako je avg automatski obrisao sve fajlove pa sada moram opet da download-ujem doticne programe, a avira se bar udostojila da me pita sta zelim da uradim sa "inficiranim fajlom!

editedit: evo posle skeniranja sa avastom pronasao je adware u daemon tool 4.03 sto nije prijavio ni nod ni ad-aware ni spyware doctor! proverih na googlu i stvarno daemon tool sadrzi neki adware u sebi tako da ja definitivno ostajem na avastu!

Poslednja ispravka: jagodanbg (4.12.2007 u 19:52)
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke