Prikaz jedne poruke
Stara 6.12.2005, 19:27   #11
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Nemoj da pricas da si skinuo 70 giga!!! Ajd neka bude da je od toga max 5 giga bilo za surf (ako si isao na net po ceo dan) ali na sta si potrosio ostalih 65?! Koju konekciju si uzeo i jeli je tih 70 za msec dana? Ajde sada reci koje si sve stvari skinuo i kada mozes to da nam narezes.

Sto se tice onih 50% sto si (sam) pomenuo, govorio sam o mojoj (i mojih poznanika) prosecnoj brzini, naravno da je neki puta maksimalna brzina, ali desi se da je neki put toliko zagusen protok da izgleda sporije od 56k (zato sam spomenuo i do 90% od maksimalne brzine). Naravno da provajder nece da kaze da vi necete uvek dobiti maksimalnu brzinu (zasto bi sam sebi prerezao grkljan) ali ce reci da ako je brzina zagarantovana (sto je vazno firmama) i to dodatno naplatiti. Verovatno nisi razumeo sta znaci kada isp kaze maksimalna a sta zagarantovana brzina.

Zbog korisnickoih "preterivanja" i njihovih problema su i zatvoreni svi forumi koji su bili na isp sajtovima. Svi isp ce da ti pricaju sarene laze dok se ne pretplatis, a onda se tek vidi kakvu uslugu dobijas za svoj novac. Inace kablovski internet je svuda u svetu jedan on najkvalitetnijih nacina pristupa za obicne "kucne" korisnike (na standardnoj infrastrukturi), samo da SBB dobije malo jacu konkurenciju, pa da cene padnu, a kvalitet usluga poraste.
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elementarna Nepogoda na korisnoj poruci:
Ivan_86 (4.2.2014)