Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2015, 11:34   #575
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Ljudi, vi mešate babe o žabe. SBB ne pravi program nego ga samo distribuira. RTS je nacionalna televizija i kao takva je obavezna da naciji (proizvodi) priušti obrazovno-naučni program, kao kulturno-umetnički, sportski ..... Itd, ali uz adekvatnu novčanu nadoknadu. Nacionalna tv se plaća u celoj evropi i tako će biti i kod nas, i hteli mi to ili ne, pratićemo.

E sad to sto od gore navedenog njihovi programi nemaju veze ni sa jednom vrstom programa, je delimično i zbog toga što nismo ni prethodnih godina plaćali, pa se nema para. Odlaze dobri vodotelji, ne snimaju se nove serije, emisije, nema se za sportske prenose. Medutim i kao takva, gde je najbolja zabavna emisija slagalica i bgd hronika, a najbolja rok emisija nema, muzika samo u jutarnjem programu, opet je bolja od lakrdije ostalih rialiti tv.

Ne branim ih jer ni ja nisam plaćao, 500 kinti za taksu je nebuloza, a program koji nude je opsolutna nula i ne vredi prebijene pare koju im drzava daje na šačicu.

Ono što ja vidim kao svetlo na kraju tunela je baš ta taksa ali od 300 kinti koja (ako se plati redovno) možr drastično da poboljša kvalitet programa, ali pod uslovom da se ima domaćinski odnos. Ili da se deo kolača podeli sa par sportskih, zabavnih televizija i naprave specijalizovane kanale za muziku sport, kulturu.... Pa bi tako imali RTS sport , RTS muziku, RTS kids.... Tada bi ljudi oberučke prihvatili račun za RTS. Sve do tad nasa nacionalna tv RTS ce biti levo smetalo na komandama daljinskih upravljača.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
player1 (8.10.2015)