Prikaz jedne poruke
Stara 15.4.2015, 14:17   #42
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Boss sa kojim ste se najviše napatili

Secam se pokusavo sam i nije islo. Onaj njihov vodja Kolgrim. Mozes nesto i da se ubedjujes s'njim i eskiviras borbu ali ja necu tako. Ne volim da me igra forsira na zaobilazni put, mora kako ja hocu. Ako je lik berserker sa ogromnom sekirom onda ima da idem pravo kroz njih ili nikako. I tako batalim igru.
Relativno skoro se setim igre krenem ispocetka i prodjem bez problema. Cak ubijem i zmaja posle. Tako da neznam gde je zapinjalo.
E i sad ide sve glatko i izginem potpuno bezveze. U rusevinama onaj quest sa vukodlacima. Otkopam nekog revenant-a i iako sam ih ubio desetak pre toga tu zabrljam. Kad pogledam gde je zadnji save opet sam odustao. Eno je igra jos stoji tako nezavrsena.
Jos jedan prelaz pre ovog. Pocinjao sam igru bar tri, cetri puta i nijednom je nisam zavrsio.
Companion Quest Morigan. Ubi njenu majku Flemeth. Reko ok prosta stvar ubijem jednog carobnjaka. Vec sam odradio mages tower, imam i solidan lvl, opremu. Bar sam ja tako mislio. Odem tamo ona se pretvori u azdahu i kraj. Jos nisam preso taj boss fight a necu da smanjujem tezinu nije to moj nacin.

P.S.
E jos i ova glupost, autosave. Saving pa ide poduzi dijalog koji prelazi u borbu. Izgines i onda opet prolazi taj isti dijalog jer nema save u borbi.

Poslednja ispravka: M1L0SH (15.4.2015 u 14:25)
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke