Prikaz jedne poruke
Stara 3.9.2012, 20:45   #15
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Samsung gt-S5230 Aplikacije??? Pomoc

Imam i s5230 i Huawei g300 pa mogu da uporedim. Dok sam imao samo ovaj prvi, naravno da nisam mogao da osetim ni izbliza blagodeti posedovanja smart telefona. Jesam odigrao poneku java igru na tom slabašnom Samsungu, slušao muziku, čak sam i filmove gledao (naravno, uz mukotrpno i dugotrajno konvertovanje pre ubacivanja na tel, lepljenje titlova na sliku itd), ali sve je to išlo nekako kilavo. Sada kad imam g300 i Android, mogu da kažem da je to jedno potpuno novo iskustvo. Neuporedivo bolje, naravno. Zato, predloži drugarici da pređe na neki Android telefon, makar i jednostavniji. Nikad nisu bili povoljniji Android telefoni uz pakete naših mobilnih operatera. G300 se teško nalazi, ali njoj bi verovatno vršio posao i neki malo slabiji model, sa manjim ekranom. Npr. Sony Xperia Tipo izgleda kao zanimljivo rešenje, proveri kod VIP-a, daju ga za 1 din. čak i uz paket Smart 550. Ako ona već nema ugovor, sad je prava prilika da ga potpiše i uzme Android telefon. Progledaće. Od s5230 nema vajde.
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke