Prikaz jedne poruke
Stara 10.2.2015, 17:48   #4616
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2 - Assassins of Kings

Haha, cime se to relevantnim i nesvakidasnjim Witcher 2 bavi, a da nije vidjeno do sada u ko zna koliko dela, sto klasicne knjizevnosti, sto dela epske fantastike kao sto je Igra Prestola, pa cak i Sapskovskijevih knjiga koje su mnogo iznad kvaliteta pisanja u igrama? Evo nek napise jos neko sem tebe svoj dozivljaj i interpretaciju.
Mass Effect se barem ne trudi da bude ne znam sta, za razliku od Witchera koji ne uspeva u svojoj artistickoj nameri i viziji, kakva god ona bila.
DE:HR ima najozbiljniju tematiku od svih rpg-ova u poslednjih desetak godina, imao je najzanimljiviju marketinsku kampanju (pseoudokorporacije i sajtovi sa dokumentarcima o ljudima koji su se odlucili na implementaciju vestackih organa i udova) koju sam do sada imao prilike da ispratim; kampanja koja je osmisljena da sluzi okvirima tematike; odlican setting, zaplet, likove, ali nazalost, nacin na koji obradjuje temu je neubedljiv, jer ni sami autori nisu dali znacajne odgovore na pitanja koja proisticu iz transhumanizma, vec su negde na sredini price potpuno pogubili konce i zabrljali kraj potpuno.
No, Witcher 2 planiram da odigram do izlaska trojke, konkretno Roche-ovu opciju, pa cemo tad zavrsiti ovu cetvorogodisnju raspravu.
EDIT:
Da nest razjasnimo, ne teram ja tebi inat ovde (ha, satro! ), nego pokusavam da ti objasnim kakav dozivljaj sam imao recimo kada sam citao knjige, sa kojima nisam imao problema, a ti pokusavas da mi objasnis kako ja nisam ni mogao da dozivim zaplet dramaticnije jer sam presao igru jednom. Ja mislim da to nije jedini razlog, da je nespretan writing kriv za to, a realno nisam jedini koji tako misli i koji iznosi slicne argumente...

Poslednja ispravka: Asmodeus (10.2.2015 u 17:58)
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
bokela (10.2.2015)