Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2007, 12:36   #69
dexlab
Član
 
Član od: 13.5.2007.
Poruke: 61
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

Citat:
AnaM kaže: Pregled poruke
Ja imam problem sa potpuno novim dvd rezacem NEC (Optiarc) 7173S (sata interface).
Koristim za rezanje iskljucivo Verbatim DVD+R diskove sertifikivane za rezanje na 16x, mada ja nikad ne rezem na vise od 8x.
Od 6 rezanih data dvd-ova, samo je 3 ispravno narezao i prosao verifikaciju u Nero 6.6.1.5, dok je ostala 3 dvd-a prijavio kao uspesno narezane ali je Nero prijavio greske prilikom verifikacije i to uvek pri kraju na 98-99 posto .
E sad je pitanje da li je rezac neispravan ili ja nisam instalirala dobro drajvere za maticnu, posto sam do skoro imala amd sistem, a sad imam intel, pa se ne snalazim bas dobro sa drajverima za intel cipset. A zbog ATA133 hard diska koji sam htela da zadrzim, morala sam da stavim sata rezac jer moja maticna ( Asus P5B-E Plus) ima samo 1 IDE granu.

Ako neko ima slicnih problema neka se javi, a takodje ako neko ima ideju kako da razresim ovaj problem, neka napise sta da radim, bila bih mu jako zahvalna .
Probaj da instaliras novu verziju Nera, ja sam imao problema sa Nec-om 7173 IDE, koji takodje nije uspevao da uspesno nareze DVD na Nero-u 6.6.1.8, ali kada sam instalirao mislim 7.7.5.1 problemi su nestali.
dexlab je offline   Odgovor sa citatom ove poruke