Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2013, 8:31   #99
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom AW: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Dafuq? Dokle ide ljudska tvrdoglavost i ograničenost? Ništa lično nego toliko vas ima koji ne vidite fleksibilnost postojanja ovakvih tastera koji se ionako kod određenih aplikacija sklanjaju sa ekrana, menjaju poziciju itd. Daleko bolja stvar od hardverskih tastera koji smaraju i zauzimaju prostor plus komplikuju hardverski dizajn. Jedino bih volume rockere zauvek ostavio na uređajima. Čak bih i unlock telefona podesio opcionalno kao dupli dodir ekrana ili kao neku gesturu no kul je imati dugme na dohvat ruke barem i za to.
Dupli dodir je nesto bez cega se ne moze. Ako mi verujete, pocece ljudi cvorak da me zovu, kako uzmem tudj telefon u ruke ja ga iscukam i uvek cudno bude kako nece da se otkljuca/zakljuca. Sto se tice ostalih stvari, plasim se da je mozda previse da se toliko ljutis na drugi ukus, ali sto se mene tice bolje je imati veci ekran ili ustedeti na velicini time sto se izbace fizicki tasteri i nista lose nije, cak meni je postalo ruzno da gledam tel. sa tim tasterima ako nista drugo kada se pohabaju.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke