Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2019, 18:18   #504
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ako vam se igrao Alan Wake, Celeste, For Honor, Torchligh itd. zasto ih niste kupili? Sve te igre su mogle da se kupe za ~5e
Za Celeste nisi u pravu, on nije bio ni ispod 10 nažalost, iako sam se nadao da bude u Monthly.

Što se mene lično tiče uzmem igru kada bude povoljno u bundleu ili na nekom velikom popustu. Danas izlazi toliko dobrih da kada bih svaku koja mi se svidi uzimao čim padne na 30-40% usledio bi momentalni bankrot. Da sramota bude veća nisam odigrao ni 10% onoga što imam na Steamu, osećaj kao kad devojke kad otvore pun orman i nemaju šta da obuku.
Drugi možda slično razmišljaju, imaju šta da igraju pa ako uleti neka ekstra ponuda ili nešto free super, ako ne ima gde da se utroši vreme.


Citat:
simke85 kaže: Pregled poruke
Steam bolja prodavnica/klijent, to je i normalno, Steam je star 15 godina, Epic je tek krenuo, ali sve su to sporedne stvari
Ne slažem se oko ovoga ni malo. Zamisli danas firma izbaci novi browser i on nema podršku za tabove, jer jelte, kad je Internet Explorer kretao nije imao ni on. Tehnologija se razvija velikom brzinom, ne možeš da gledaš šta Steam nije imao pre 15 godina i to upoređivati sa današnjim klijentom. Normalno da je sve to "sporedno" u odnosu na same igre, ali doprinosi boljem ugođaju, barem meni.

Reviews su nešto što veoma često koristim iako ih mnogi ne vole. Zanima me nešto o igri o kojoj ne znam puno - očas posla bacim pogled na par pozitivnih i par negativnih i već imam generalnu sliku. Ako me zanima nešto dalje tu je YouTube naravno. Steam Workshop nezamenljiv za jedan broj igara, iako sam ga lično veoma malo koristio - padaju mi na pamet mape za Portal 2 i modovi za Keep Talking. Ima tu još dosta toga, nije Epic mala firma pa da ne može da plati razvoj svih ovih stvari, želeli su što brže da izbace barebones klijent sa koga mogu da se skinu igre a za ostalo polako, roadmap im koristi Valve Time.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
makiem (31.8.2019)