Prikaz jedne poruke
Stara 30.6.2015, 18:10   #5
Mls88
Član
 
Član od: 20.3.2013.
Poruke: 65
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Los kvalitet upload-ovanog materijala na YouTube

@SirDuck

Informisao sam se oko toga, sto se kompresije tice.
Tacno tako, teksture se mrljave pri brzim pokretima (brza voznja) okacicu ispod video kod kojeg se najvise primecuje. Inace mi igra ide u najvisim podesavanjima u fullhd-u sem dve stavke koje nisu skroz do kraja (trava i senke) fps se vrti izmedju oko 60, ide preko i po nekad padne do 55 min. U tim podesavanjima sam i snimao sve ove klipove iz igre. Kasnije cu skinuti video i uporediti velicine.

@hacker aca

Gledao sam, pogledacu ponovo, ali mi se cini da te njihove preporuke ne zadovoljavaju moje potrebe, u smislu da kad exportujem iz vegasa nesto na "zadatom" bitrate-u, je uzasno lozeg kvaliteta. Klipove sam kacio na yt pre 15ak dana, procesuiranje se sigurno zavrseno, ali su klipovi i dalje isti.

@kojicm

Takodje sam naizlazio na klipove po yt-u gde su neki ljudi isto radili u "rockstar editoru" i kod njih se vidi skroz OK. Nema mrljanja tekstura.

Evo ga i video koji je "kritican" a mozete sa kanala i ostale da pogledate. Ja sam na svim primetio isti defekt, samo sto se na ovom jako primecuje u trenutku kad jurim u bordo kamionetu.
Video traje 2:48 a "tezak" je 1.16 GB
Mls88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke