Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2010, 18:48   #8
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Najbolje igre 2009. godine

Posto je kriterijum glasanja subjektivan ja sam glasao za:
-Call of Duty: Modern Warfare 2
-Empire: Total War
-Pro Evolution Soccer 2010

Zasto? Te igre su mi bile najzanimljivije ili sam ih najvise igrao. ETW kampanju sam igrao sa jedno 5-6 frakcija, a i custom battle sam dosta koristio za stvaranje zanimljivih bitaka koje se nikad ne bi dogodile u kampanji (tipa - mali broj elitnih, najprofesionalnijih, najjacih jedinica protiv horde neprijateljskog "topovskog mesa" ). U PES10-ci sam odigrao barem... 500 utakmica - nesto kod kuce sam, nesto na casovima fizickog, pre i posle skole, za veliki odmor... kad pita pravo i ustav... COD:MW2 sam igrao samo singleplayer i to samo 2 puta, ali realno sagledano tu dozu adrenalina i zadovoljstva covek ne moze da dozivi igrajuci ni jednu drugu igru (osim prethodnih delova COD serijala, i svojevremeno MOH:AA) a kamoli gledajuci film tako da ovaj naslov zasluzuje da dobije moj glas.

Sto se ostalih igara tice:
Batman:AA sam igrao svega nekih 5-10 minuta... ne znam... jednostavno nije zanimljivo... potezi u borbama se previse ponavljaju za moj ukus (a pre nego sto neko kritikuje moj ukus moracu da naglasim da sam ja obrnuo Assassin's Creed. Dva puta. Sa zadovoljstvom. Bitch!) i osim toga, imam osecaj da je potrebno odgledati filmove da bi se igra dozivela kako je to zamisljeno, a mene previse mrzi da gledam filmove tako da najverovatnije betmena nikad necu ni igrati...
Mirror's Edge deluje zaista dobro i igra nekako opusta. Grafika je prelepa ali imam neku sugavu piratsku verziju ove igre koja se zablokira na drugoj misiji a nema sanse da se pendrecim da trazim ispravnu verziju po netu tako da ni ovu igru necu igrati.
DAO je super RPG, i dugo je drzao moju paznju ali u zadnje vreme jednostavno ne mogu da se koncentrisem dovoljno da bi igrao ovu igru. Samo je upalim i blenem u ekran i onda je ugasim... Kao kad uzmem da ucim pravo i ustav, i pogled mi prelazi preko redova i zaista imam osecaj kao da citam ali ustvari razmisljam o necem trecem i nista nisam zapamtio. Pruzicu mu sansu kad budem imao vise vremena, mozda na leto...
NFS: Shift je prvi NFS nakon Most Wanteda koji sam igrao i dok sam ga igrao bilo je super. Ali evo sad ni njega ne mogu da pokrenem zato sto je piratska verzija ove igre koju ja imam bedno odradjena igra jednostavno ne radi. Da trazim bolju verziju naravno da necu, previse je to posla a na kraju cu opet mnogo da se nerviram jer NFS po definiciji kida zivce.
Prototype - goli shit. Grafika je nekako bedna, a lupanje po tastaturi i misu (tako se zapravo igra ova igra - lupas po tastaturi i ono se nesto desava sa likom koji vodis) nisu moj vid zabave tako da ni ovo nikad necu da igram.
Warhammer sam igrao i bilo je zanimljivo prva 2 dana, a onda me smorilo - svaka misija je u potpunosti ista...
Wolfenstein nisam igrao jer je se dugo instalira pa me mrzelo da cekam, a i za mene nema nikakve nostalgije i neke emotivnosti kod ove igre jer prvi FPS koji sam ja igrao bio je MOH.

To je otprilike to. Ovo je verovatno najveca kolicina teksta koju sam napisao odjednom u toku ove godine (veca cak i od mog pismenog zadatka iz srpskog jezika) tako da sam prilicno ponosan. A ako ste procitali sve ovo, svaka vam cast ali ne i hvala, nisam vas terao da citate...
Ice-Man je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ice-Man na korisnoj poruci:
Packy (4.1.2010)