tema: Deathloop
Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2021, 21:44   #80
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Deathloop

Nakon 30h+ zavrsih igru.



Da sam uzivao u ovih 30h igre jesam, da mogu reci da je igra dobra mogu ali za mene je najlosija Arkane igra od Dishonored-a pa na ovamo. Osnovni razlog zasto mi je losija nego prethone igre je mozda to da sam imao veca ocekivanja obzirom na to da su samo 4 mape u igri. Takodje gameplay loop (pun intended) je ok prvih par sati a nakkon toga postane rutina prvenstveno zbog nedostatka kreaivnosti u dizajnu nivoa i ciljevima ali i usljed nedostatka odgovarajucih nagrada za igraca. Mozete provesti sat vremena vrteci se oko neke zagonetke a na kraju nagrada bude duplo oruzje, trinket ili neka omanja kolicina residiuma.

Takodje u igri je mnogo manje dokumenata i ostalih pratecih stvarcica vezanih za lore i pricu nego u Dishonored igrama, tako da je i sa te strane mnogo stvari nedoreceno. Nije sada da su Dishonored i Prey neki vrhunac sto se toga tice ali su mnogo koherentniji i zaokruzeni, daju dovoljno informacija da zamislis sta se jos moze nalaziti u om univerzumu ali drzi glavnu pricu koliko toliko zaokruzenom. Deathloop cak i nakon zavrsetka ima vise pitanaj nego odgovora sto se price tice.

Sve u svemu iskreno ocekivao sam vise ali i ono sto sam dobio bilo je dovoljno da me zaokupi ovih 30h+. i za kraj jos malo screenshotova















dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
2CRAZY (25.9.2021), bokela (25.9.2021), ogisha (25.9.2021), Skenderevo (26.9.2021)