Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2019, 21:47   #15
Space Beer
Veteran
 
Član od: 30.6.2011.
Poruke: 587
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 116 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: Linux Mint 19.2 Problemi sa novom konfiguracijom.

Ja iskreno nemam predstavu šta ti radiš ??? Jesi li 100% siguran da se integrisana automatski isključuje kada ubaciš diskretnu? Pošto iz mog iskustva i sa AMD i sa Intel procesorima, moro se u BIOS-u isključuti IGP ako želiš da ga OS ne vidi. Mada kažeš da je isto i kad je ručno isključiš. I ni dalje ne razumem šta si radio sa diskovima i gde ti je šta

Takođe, sa AMD / AMD kombinacijom nisam imao problema bez obzira da li je IGP uključen ili isključen. Zapravo, u Blenderu, na Linuxu, sam koristio oba čipa zajedno za openCL baziran render. Baš sam pre neki dan petljao sa Intel / AMD (Polaris 12) kombinacijom i tu je Kubuntu 18.04.3 radio kao sat

I ne znam zašto i dalje insistiraš na egzotičnim distribucijama. Evo skoro je izašao Ubuntu 19.10. Ako on (ili 19.04) ne rade out-of-box, onda imaš problem. Ili Tumbleweed. Inače, Fedora i Ubuntu non-LTS sigurno nisu sinonim za stabilnost, ali naravno da ih ne treba koristiti odmah po izlasku. Tj. i dalje je Fedora 30 bolja opcija od v31.

Tako da ne znam šta da ti kažem :| Da sam malo bliže, ne bi me mrzelo da dođem i vidim na licu mesta o čemu se radi
Space Beer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Space Beer na korisnoj poruci:
acinic (7.11.2019)