Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2010, 14:22   #19
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Laptop za igrice do 40 hiljada.

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Imaj u vidu da se ni sa ovim Radeonom neces preterano naigrati jer je ovo integrisana grafika koja koristi sistemsku memoriju i ima magistralu od 64 bita sto srozava performanse samo tako
Svakako je bolja od integrisanog Intela ali ne ocekuj nikako previse
U praksi to izgleda ovako - Crysis radi na medium detaljima i nekim skresanim stvarima i u rezoluciji 800x600 solidno mada zna da uspori povremeno kada na ekranu ima vise objekata, a Crysis ti je igra iz 2007 godine pa ti gledaj
Takodje ne gine ti kupovina postolja jer se laptop greje u tom slucaju kao lud (kao uostalom i prilikom svakog opterecenja) i pozeljno je smanjiti mu temperaturu ako hoces da mu produzis radni vek
Ja imam HP Compaq 615 koji ima HD 3200 integrusu, 2 giga rama i AMD Turion procesor na 2,2 giga naravno X2 - Windows 7 radi perfektno, a buduci da su San Andreas i Generals nesto starije igre trebalo bi bez problema da rade na ovome

Ovo deluje kao nesto sto bi ti isto bilo interesantno, steta samo sto nije Turion vec Athlon al sta je tu je

http://www.pcpractic.rs/proizvodi/la...-a20sm-wy973ea
a kontam ja da nije za igre, i napomenuo sam gore da je to za burazera koji igra samo te dve igre, i to veoma retko, kad je bash zaludan, tako da kontam da ce to ok da radi na low/med na nekim nisikm rezolucijama.
To sto se tice grejanja, mislim da ce do leta skupiti kinte za neko pristojno postolje da hladi,ali otom potom.
Dell mi se ipak vise svijda, jer za 1000din vise dobijam 1gb rama vise, nesto jaci procesor (0,1 je 0,1 :P ) i 2 godine garanicje duze. No hvala za predlog u svakom slucaju.
ovo sad pricam u prvom licu jer se on (moj brat) ne razume u hardver kompova/lap topova uopste, pa mi je reko samo da mu nadjem nesto sto ispunjava kriterujume koje sam stavio u mom prvom postu u ovoj temi, a za sad to ispunjava Dell.
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke