Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2019, 4:19   #1
KENNY
Novi član
 
Član od: 23.7.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa maticnom ?

Maticna ploca je n68-gs4 fx p1.30 medjutim problem je sledeci racunar nece da prepozna usb da bi mogao da podignem sistem,kada stavim ssd iz mog racunara dodje do windows-a i onda se restartuje.Nekad daje sliku nekad moram da ga restartujem pa tek onda da sliku bez ikakvog beep zvuka.Isto je i sa integrisanom karticom i sa rx460 sa kojom sam ga probao,probao sam i sa obicnim hdd,i sa 1 ramom hynix i sa kingstonom.Sve isto.Jos jedna stvar je kada restartujem racunar na dugme retko kad se ukljuci tj baci sliku,a kada resetujem napajanje na dugme i ukljucim ga opet tada cesce baca sliku.Inace procesor je fx 4320 ako neko zna u cemu je problem bio bi jako zahvalan.Takodje sam primetio da dok cekam na onoj crnoj slici gde pokaze koje dugme za sta sluzi tipa f2 za bios i sl,tastatura ne reaguje uopste nego pritiskam ko besan f2,i onda vrv u poslednjoj sekundi pre nego sto krene u sledeci korak on uhvati i tako jedino mogu uci u bios,tj tako sto pritiskam f2 jedno 30sec.Hvala unapred.Vredi li pokusavati flash biosa?
KENNY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke