tema: Chernobylite
Prikaz jedne poruke
Stara 31.7.2021, 2:15   #28
Koreli A.
Član

Član od: 1.9.2019.
Zahvalnice: 172
Zahvaljeno 52 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Chernobylite

Problem mi je bio da li da odigram Ascent ili nastavim Chernobylite . Sta prvo .
Odlucio sam se za Chernobylite i ako su obe igre veoma dobre , tesko ih je porediti jer su razlicite ali imaju makar dve vazne stvari zajednicke.
U obe igre si vidi veliki ulozeni trud sa zeljom i obe izgledaju fantasticno na svoji nacin posto nisu AAA igre to je prvi pozitivan znak.
Inace ako neko pita igra radi super

Tesko je malo uci na pocetku jer mi je trauma tu on nekih drugih igara na koje me je asocirao pocetak a nisu valjale. Ne znam neki cudan utisak da ce sve biti amaterski prvih 30ak minuta .
Onda dodje FO4 sistem gradnje i tek onda padnu ocekivanja.
Ipak odatle pa nadalje sporo ali veoma sigurno igra grabi i pocinje da prijatno iznenadjuje . Polako se razvija narativ uz gemplej i upoznavanje sistema i terena .
Vrlo solidan stelt i take-down sistem,nesto slabije pucanje ali funkcionise , dovoljno izazovno a nije frusatrirjuce.
Trazite resurse , kompanjone i dokaze. Srecete likove , situacije i jos ponesto.
Gradite slucaj, otkrivate misteriju i upravljate bazom sto ukljucuje ljude koje morate da odrzite zivim, psihicki normalnim i upotrebnim za misije.
Na samom sam pocetku ali mi je vec veoma , veoma zarazno .

Poslednja ispravka: Koreli A. (31.7.2021 u 6:51)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
2CRAZY (31.7.2021), BiTrAtE (5.8.2021), filpan (31.7.2021), tommy gun (2.8.2021)