Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2020, 1:49   #38
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Yahoo mail: zaboravio secret odgovor

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Onda ti je nešto menjano na nalogu. Na toj slici bi pokazalo recovery mail adresu ili broj telefona kao rezervu ako ti je onemogućen pristup ili zaboravljeni podaci za login.

Ne znam šta bi još mogao da probaš, eventualno u Help centar da stupiš u kontakt sa podrškom: https://help.yahoo.com/kb/account

Drugo što mi pada na pamet zvuči glupavo, ali probaj preko nekog telefona na što starijem Androidu koji ima Mail aplikaciju da se uloguješ. Tamo ne bi trebalo da učitava ova security pitanja.
Pokusacu mare.Hvala ti u svakom slucaju na volji...Msm u principu mene brine najvise to da slucajno mi se nesto ne izbaguju nalozi na koje sam registrovan preko tog mejla....Msm,a nemoj me drzati za rec,da je i ovaj forum registrovan preko njega...Mogli bi da se pozdravite sa SAJEVCEM ako mejl nesto zabode....FB,kupujemprodajem,origins,sto naloga mi je preko njega.....Zato mi je iritantno sto ne mogu da ga otvorim,inace mejl kao mejl mi i ne znaci ovako puno....Msm ne bi smelo da bilo koji profil na koji sam registrovan prestane da radi jer je mejl tako nekako u problemu,ali zaista sam zabrinut....Ja sam recimo ovde clan 12 godina,zamisli da ne mogu da se ulogujem na primer na SAJEVCA jer tipa mejl adresa ne funkcionise...Primer samo kazem...Najmanji problem napraviti nov profil,ali ipak izgradio si neki status.Isto vazi i za fb...Na origin nalogu imam igre koje sam kupio...Mislim sve to teoretski pricam,ali opet nije nemoguce da ako mejl dobije krilca i odleti,da mi zablokiraju i nalozi...Ja taj mejl u principu za nista nisam ni koristio osim za registracije...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke