Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2008, 14:35   #153
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Čuste li OVO?! (Štetnost igara)

dobro, sad me vec zezate

ilija, brate mili, opet kazem, navedi mi moju izjavu gde se ja ne slazem sa tim sto si ti rekao. ajde, lepo te molim. neces je naci, stavise, slazem se s tobom, ako se dobro secam, to sam i rekao.

zorane, fina doskocica, ali nekonstruktivna totalno. nemojmo tako da diskutujemo, apelujem na tebe. dosta mi je sto gledam vucica na televiziji sa tim forama, nadam se da si ovo uradio nenamerno. to je ono 'gospodine vucicu, sta je sa stanovima koji su podeljeni po stranci' -stanovima? kako mozete to da me pitate kad je onaj tamo xy pokrao boga oca. mislim, mozemo da pricamo i o tome, ali prica se o stanovima. kapiras paralelu?


ljudi, ajde mi samo recite, da li kontate o cemu ja ovde pricam? znaci, pisite sta god hocete, kako god hocete, setajte diskusiju, ja jedan ne mogu da skrecem paznju gomili ljudi i ne nameravam, jer ce na kraju doci do nekog kretenskog konflikta. barem recite 'znamo sta pricas, ali nas bole ....', pa da prestanem da se trudim da objasnjavam i da vidim da niste zainteresovani za diskusiju o temi koja je naslovljena.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke