Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2013, 16:23   #116
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Ja imam problem sa pomeranjem kamere, secka neverovatno. Jedva igram. Dok ne pomeram, ma kakva da je akcija, sve je ok,sve ide ko podmazano, ali cim pomerim kameru krene stucanje.

...
Sad sam odigrao i prvi online mec, 2vs2, (jel neko od vas mozda Ljubo Cupic?), spojio me sa nekim nasim, ali lik posle kolko 20-30 sekundi izadje ili se diskonektuje i njega preuzme AI. Bio mec samo takav Ne znam sta me je vise mucilo stucanje slike ili protivnicki igraci,ali smo ih nekako dobili na kraju. Mnogo mocna igra,i mnogo zabavnija online nego protiv AI-a.
Igra je eXtra, a tek ce zapravo da bude vrhunska kad ispeglaju sve mane/nedostatke/greske koje se uoce tokom bete.

Ono gde ljudi grese je kad vrse poredjenje CoH-a i CoH2-a sa CoH online koji je "ziveo" onoliko koliko je ziveo. I pored slicnosti, to su igre za sebe i medjusobno poredjenje je kao da poredis babe i zabe. CoH online je imao RPG elemente i ima svojih vrlina, ALI zakljucivati da je bilo sta bezveze samo na osnovu ovog tipa poredjenja je....bezveze. Mrzelo me da trazim i citam koja je bila ideja/poenta CoH online-a....ali nikad me nije ni zanimalo preterano zasto su pokrenuli taj projekat i onda ga ugasili.

Cujem da je nocas i danas u toku dana bilo nekih update-ova....

P.S. ja sam sinoc sa burazom peglao protiv mog drugara i Ljube Cupica. Znaci...ima nas
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke