Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2020, 15:18   #2453
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Podseća me ovo na eru Witcher 1, kad je mene igra sa 2GB izbacivala svaki čas u Vizimi, a drug sa 4GB nije sreo ni jedan bag sve vreme. Čim sam ja sa 2 prešao na 6 igra prodisala. Naravno da je to stvar optimizacije, memory leakova itd. al nekad više RAM, bolja grafika itd. stvarno rešavaju problem - šta god uzrok bio.

Čitam ovo što je npr. neutrino pisao i pitam se da li igramo istu igru uopšte. I onda oni koji se ne razumeju misle lako je napraviti igru...

Inače moram da se složim sa njegovom tvrdnjom da igra nije prilagođena da se igra stealth. Jesam prešao 2 velike main misije u stealth režimu (jedna je više puta prikazivana u marketinške svrhe) i čak 2 bossa sam iskulirao šunjajući se oko njih i izlazeći na vrata desno od njih... ali čovek je u pravu - bar mi deluje za sad tako - jer osim hodanja u čučnju i hakovanja uređaja da odvuku pažnju nisam primetio neku drugu mehaniku - makar to bilo neko bacanje novčića - da se neprijatelji usmere drugde.

Sećam se da sam doduše čitao o nekim non-lethal oružjima, ali od toga sam do sad video samo F+R za choke s leđa. Doduše, danas pravim pauzu, odigrao sam 17.5h u 24, odspavao lepo 10 sati, sad moram malo obaveze da ispoštujem.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke