Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2020, 12:32   #2439
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Druže, kod psihijatra da ti izleči FP traume pa da obrneš Deus Ex da te ne proganjam po forumu k'o poslednju nubaru.
Uzalud, druže, prva igra koju sam igrao 1996. je bila Doom i posle toga sam počinjao mnoge FPS igre (Duke, Quake, Unreal, System Shock, Half Life...) ali JEDINE koje sam doterao do kraja su Bioshock i kratki SP deo COD:MW (onaj stari). Razumem da je ovakav pogled na "akciju" stvoren za pucačine, ali ne i za RPG igru. RPG ako nije u trećem licu ZA MENE LIČNO nije RPG. Jednostavno, ne shvatam uopšte smisao "šminkanja" i budženja lika u CP2077 ako ga vidiš samo kada u 0,004% igre naletiš na ogledalo.

Ali je ipak igram. Počeo sam drugi put iz početka i shvatio da je razlika između nomada, Street Kid i onog trećeg BUKVALNO u prvih 15 minuta igre, a posle je isto za svaku "klasu". Ipak, priča i atmosfera, izbori, situacije, sve je zaista vrhunski odrađeno, ali JA LIČNO nemam taj vrhunski osećaj upravo zbog pogleda iz prvog lica. Da je "klasičan" RPG u kome vidim lika kojeg vodim, ovo bi mi bilo, već sada vidim, među 5 najboljih igara koje sam ikada odigrao. Ali ovako...jednostavno mi "ne leži".
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke