tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 29.1.2015, 23:17   #86
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Nema ovaj Sennheiser nesto veliki nominalni otpor (50 Ohm), cak je manji od HyperX Cloud-a (60 Ohm), tako da ne verujem da ce biti potrebe za pojacalom. Znam da Xonar DX nema svoje pojacalo, ali ako bude problema uvek mogu da stavim integrisanu zvucnu na mojoj ploci (realtek hd audio alc1150, koji je trenutno vrh u svojoj kategoriji) za default zvuk, a on ima dosta jako posveceno pojacalo (pre nego sto neko sada pocne da pljuje ovu 'integrusu', neka se prvo malo raspita o cemu je rec).

Odlucio sam da uzmem Sennheiser HD 518. Za Superlux moram da uzimam dodatne jastucice, jer posle Roccat Kave-a NIKADA VISE nemam nameru da stavljam na usi vestacku kozu- dakle to je dodatni trosak od 20 evra, sto cini ukupnu cenu 65e. Znaci tih 55e razlike u korist Sennheiser-a donekle, ali ne u potpunosti, mogu da opravdam nesto boljim zvukom, sigurno vecom udobnoscu, boljim kvalitetom izrade, zvucnijom markom (mada mi je ovo najmanje vazno). Jos necu morati da cekam, da se zezam sa ebay-m za jastucice..

Uzecu ih u radnji; bicu miran i imacu garanciju. Jeste malo skuplje, ali verujem da cu biti zadovoljan. Javicu utiske nakon sto ih par dana testiram (stavicu ih da sviraju nocu radi tog famoznog burn-in efekta). Hvala svima na predlozima..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke