tema: Deep Web!?
Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2012, 4:45   #11
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Deep Web!?

pa ja to ovako gledam: kada bi i postojali takvi dokumenti, spisi, i te "zabranjene" stvari, nesto poput deep web-a bi bilo pravo mesto gde bi se mogli razmenjivati i samim tim verujem da postoje stvarno..

hidden wiki je samo jedan od "sajtova" deep weba.. postoje i onion, silk road itd.. i mene sve to intrigira i bas dosta razmisljam o tome ali i dalje se ne usudjujem da odem i da se uverim svojim ocima.. neke stvari koje sam procitao o tome sa drugih foruma mi dizu kosu na glavi i sama pomisao na njih mi je zastrasujuca.. od eksperimenata nad ljudima, preko kladjenja na borbe do smrti ljudi protiv zivotinja.. takodje postoji i dark web ispod deep weba ali o tome bas ima malo informacija..

svakakvih "iskustava" i teorija sam se nacitao o ovome a ono sto je za mene i drugare bilo najkorisnije je sto tamo ima i navodnih dojava o rezultatima utakmica te je kao dobra prilika da se obogatis samo kada bih imao trista proksija i laptop koji bih posle toga bacio u reku..pa i tad ne bih spavao mirno

Poslednja ispravka: sidewinder989 (7.8.2012 u 4:58)
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke