Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2011, 20:07   #6
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Cool Re: GTX 570...ali koji?

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Apsolutno nisam u toku, jer sam se tek vratio iz vojske, a tamo baš i nisam imao vremena da čitam opise i informišem se. Uglavnom, nameračio sam se na GTX 570, samo još da odaberem proizvođača i model. Hlađenje na kartici mi je apsolutno nebitno, jer će ići "pod vodu". Fabrički OC takođe, jer to mogu i sam. Najviše me brine dužina kartice, jer nešto imam utisak da su previše duge za Antec 900, tako da je poželjan neki model koji je kraći od referentnog, ako takav postoji. Voleo bih i Display Port, ali to je manje bitno. Kako će se kartica uklopiti sa mojom konfom? Ne verujem da je overkill za Q6600, a i da jeste, nije preterano, ali me brine kompatibilnost sa pločom koja je već prilično matora i naravno nije po PCI-E 2.0 specifikaciji. Svaki savet je dobrodošao.
evo da otkucam i ja jedan post na ovom forumu posle x godina

da sam na tvom mestu batalio bih vodu (odakle ti water block za nju?) i uzeo MSI GTX570 Twin frozr jer kartica sabija kako je dobra.

mozes da je kupis samo u Emmiju a obzirom da sam ja product manager za VGA za Emmi mozes da me kontaktiras (na facebooku, bench forumu ili na sluzbeni mail) ako hoces da ti nabavim kartu. ostavio bi mi neku kaparu i sacekao 10ak dana i to je to.
ovo nije nikakva reklama, mogao sam da posaljem i PM ali sam hteo da otkucam post posle dosta vremena
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr. Garrison na korisnoj poruci:
nikola s (3.3.2011)