Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2006, 10:09   #302
faXcooL
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Крушевац
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: windows Vista!

^ Verizja RC2 je mogla da se skine sa microsoftovog oficiajlong sajta, ali je bila isporucena u "samo" 100.000 primeraka. Skinuo sam ja i nisam primetio neke pozitivne razlike. Ono sto sam primetio jeste da mi Vista RC2 nije dozvolila aktiviranje Aero sistema, tako da nisam mogao da dobijem specijalne efekte i slicno. Negde je pisalo da je neophodna instalacija drajvera kompatibilnih sa Vistom, ali u RC1 verziji to nisam morao da instaliram i sve je OK radilo.
Moram da napomenem da mi je Perfromance Score na RC1 bio 2.5, a ovde je 2.0 sto logicki proizilazi da je RC2 zahtevnija. Ako nije, onda ne mogu da objasnim zasto se to desilo.. Jedino ako je opet neki bug u pitanju

Evo neceg interesantog ako vec neko nije postovao pre mene :

Citat:
Windows Vista Prices Revealed kaže:
Surprise! Windows Vista Prices (Mistakenly?) Revealed
by Larry Richman
August 27, 2006

We have located an official Microsoft website for the purchasing of retail products. Included in the dropdown list are the prices for all Windows Vista editions (SKUs).

For example, Windows Vista Ultimate is priced at 499.00 CAD (Canadian Dollars).

Whether or not this is simply a "test" site or the real thing cannot be confirmed right now, or if these will be the final prices. They do appear to be in line with previous reports.

Here are the USD comparisons as of now:

$242.40 for Windows Vista Home Basic
$263.43 for Windows Vista Home Premium
$224.37 for Windows Vista Business
$449.65 for Windows Vista Ultimate


Citat:
Vista launch date revealed : January, 30. 2007
faXcooL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke