Prikaz jedne poruke
Stara 2.1.2011, 14:12   #33
milosp26
Novi član
 
Član od: 2.1.2011.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Detaljno objašnjenje - kako napraviti forum i sajt

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Pretražio sam sve teme u kategoriji Internet i nigde nisam mogao da nađem tutorijal ili objašnjenje kako se pravi web forum i sajt.Svi odgovori usmeravaju na free konstruktore foruma i sajtova gde je potrebna samo registracija.Ako neko može da napiše detaljan tutorijal kako se sve to radi od početka do kraja.Mogu da naučim programske jezike i sve to ali mi treba neko ko će me uputiti u korake kako sta uraditi da bi se forum ili sajt postavio na internet.Znači ne želim da napravim forum gde je potreban samo registracija i sve je gotovo ništa nisam uradio a imam forum.Nije mi teško da naučim nešto sto hoću da postignem i uradim imam volju i želju,samo mi treba uputsvo oko postavljanja foruma i skripte na net i kako održavati sve to.Možda sam dosadan ali kada nešto hoću da uradim onda ću se potruditi da to i ostvarim.
Pa mislim da sajt mozes da uradis sa malo predznanja, mozes da nadjes na internetu neko od open source resenja npr.Word press ili KompoZer i uz malo muke da napravis sasvim pristojnu prezentaciju,naravno sve u zavisnosti od potreba.
milosp26 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke