Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 23:27   #57
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Ne prepires se sa obozavateljima tenisa, nego sa poznavaocima tenisa sto ti ocigledno nisi, sto se mene tice ja sam obozavatelj skoro svih sportova
P.S. Plivanje se u vaterpolu koristi kao trcanje u fudbalu, znaci mogao bi da kazem da je fudbal trcanje u timskom obliku, valjda kapiras sta hocu da kazem
P.S.2 a sto vise da ne komentarises, lepo si rekao ono sto mislis, a ja sam tj. mi smo ti dali objasnjenja zasto nije tako, ovde nije rec o tome da li volis timske ili individualne sportove, sa kontaktom ili bez, to je subjektivno, vec da pricamo objektivno
Ok,ovo sto sam napisao jeste onako iz nekog mog vidjenja,ali najveci problem tenisa je sto nema kreativnosti,nema inovacija...msm pogledas kosarku imas pass,zone,odbrane,utrcavanja,pick and roll,pick and pop,sut,iznenadni presinzi da se uplasi protivnik itd. ali u tenisu se sve svodi na 4 stvari:bekhend,forhend,slajs,servis...i sve je vise i vise tipova kao sto je Nadal koji se svaki dan kljuka ko zna kakvim stimulativnim sredstvima da bi mogao sto jace da grune onu loptu...to je jedina stvar koja fali tenisu,inovacije...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku cope05 na korisnoj poruci:
Devilish Soldier (14.2.2009), Packy (15.2.2009)