Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 19:40   #53
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Zato sto pod: A)Tenis igraju nabedjeni burzuji (takve ljude ja prezirem)
B)Sport je preskup i nedostupan svim ljudima,sto znaci da mnogi talenti propadaju zato sto mamica i tatica nekog antitalentovanog kretena imaju vise para,od nekih drugih roditelja cije je dete 10x talentovanije
C)Vecina tenisera igra tenis zato sto su sa oprostenjem pi*** i plase se kontakta
D)Drndanje lopte preko mreze i takmicenje ko je vise na steroidima pa ce jace da zvizne loptu i nije toliko zanimljivo
E)Mozak se ne ukljucuje ni za pelcer...
F)Odsutstvo timskog duha i timske igre cini sport monotonim
G)Manekenisanje po terenu i raspravljanje ko je danas kakvu majicu obukao i da li mu ona sexy stoji cedi svaki smisao iz sporta...
H)Svaka cast profesionalnim teniserima koji taj sport vole i igraju ga sa ljubavlju bez ikakve zelje za novcem,nego sa zeljom za sportom i igrom,a takvih..Ja znam samo jednog...
I)Sad je kod nas tenis big deal zato sto imamo ''zvezde'' inace...
J)Sport ako je timski,ne mora da znaci da se ti mlatis u njemu...ja sam igrao ragbi,a sad igram kosarku,ragbi jeste mlacenje,dok se u kosarci sve sankcionise...

Kao prvo da razjasnimo odmah, talenat je 0,001% za bilo sta, ostalo je rad rad i rad... Drugo, tacno je da su pro teniseri pretezno bogati ali imas jedno 500 pro tenisera koji nisu bogatasi, npr. Federer nije bio nikakav bogatas
Plase se kontakta jer su pi***??? Pa ti si KRALJ(ili si ovo lupnuo da bi imao jos neki argument) Mozak se ne ukljucuje??? Jos jedna ogromna glupost, znas li koliko treba razmisljanja za svaki poen, npr samo za servis, da li u BH ili u FH, da li ravni, slajs ili kik pa na mrezu ili nesto drugo. To sto si ti onako amaterski mozda probao tenis pa ti je bio cilj da samo da prebacis mrezu a da loptica ne ode u aut to je nesto drugo, to veze nema sa pravim tenisom. Pa u toku poena treba da razmisljas da li da das spin ili ne, da menjas tempo sa slajsevima, da pratis kretanje protivnika i da predvidjas nekoliko udarca unapred
Sport monoton??? Da li si gledao meceve npr. Borg-McEnroe, Sampras-Agassi,Sampras-Becker,Sampras-sa ostalim legendama, Federer-Nadal, Federer-Agassi??? Ako nisi toplo preporucujem, da vidis sta je umetnost, to ti je kao da gledas Jordana u kosarci ili Zidana u fudbalu.
Za manekenisanje, toga ima u svakom sportu...
Za sad toliko, ali za pricanje gluposti si stvarno kralj(no offend)
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
zdravkelja (14.2.2009)