Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 18:30   #50
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Epic fail

Neko jednostavno nije za timski sport. Ja npr. prezirem timske sportove jer mrzim kad treba da zavisim od nekoga ili da neko zavisi od mene, uvek sam bio individualac i svi individualni sportovi mi idu drasticno bolje.
A to da se za tenis ne koristi mozak... Izadji na teren pa onda komentarisi...
Monotonost... Vec cuveni mec Nadal - Verdasko, ako je to monotono.....

To sto ne volis tenis ili ti ne odgovara ne znaci da treba da prosipas takve nebuloze.

EDIT: I mene interesuje za plivanje, posto se i ja bavim plivanjem




Ovo stoji. Dok se nije povredila, bila je u vrhu.
''Cuveni mec Nadal-Verdasko,mlatili su okrugli predmet od gume i platna citavih tri sata'' Nemoj da se uk**** od tenzije...toliko je interesantno...

Ovo za timske sportove nije poenta u tome da li si ti individualac,nego da mislis i za sebe,peru,ziku,miku itd. itd. itd. ako to ne mozes,onda ti treba psiholog da proveris svoju komunikaciju sa okolinom

Za plivanje je druga prica:Plivanje je dostpuno bukvalno svima na ovoj planeti,cak i invalidima,i moze biti i timsko (u vidu vaterpola) i pojedinacno...i ukljucuje se i mozak i svi misici...i za plivanje ne moras da budes izdrkotina koja se trpa steroidima,nego ti se plivanjem sam razvijas...

Obe kritike su moji pogledi...donekle realni...trudim se da realno dokazem ono o cemu pricam...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke