Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 0:30   #43
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Aleksandar-93 kaže: Pregled poruke
Malo u off, al' ja sam odmah počeo sa izuzetnim hard-core igrama. Npr. Ghost Recon-1 (+Rainbow six). Trebalo mi je jedno 2 godine da skontam da ga igram , ali od tada, na prste mogu izbrojati arkade koje sam odigrao i koje su mi se svidjele. Trenutno se mogu sjetiti samo Assassin's creed-a. Ta igra mi se jako svidjela, iako nije baš 100% realna, ali jbg. Znači, tetak mi je odmah gurnuo jako teške igre i od tada se od njih ne odvajam.
A što se tiče Virtual Tennisa, ja se nadam da će ubaciti i jedan teži i realniji mod, pa za svakoga da bude po nešto.
E da, pogledajte Armed assault (koji se meni iz neki skroz drugih razloga nije svidio). Igra ima 10000 modova, mnoštvo klanova, a i prodala se u velikom broju primjeraka+izašla je samo za PC. Znači, nije sve baš tako skroz crno
To što si ti tako počeo sa igrama ne znači da svi tako počinju. Moje prve igre na PC-u bile su Monkey Island 1 i 2, Twinsen Odysey, Ečstatica...a ako ti je ovo 93 u nick-u godište, tada si imao dve godine, kada su te igre (avanture) razvaljivale. A uz njih se lepo zabavljalo i učio engleski jezik. Danas klinci uglavnom "igraju" GTA (ne piče misije, već gaze ljude po ulicama, ubijaju i tako to iz okrutnog zadovoljstva) ili Crysis i jediino što može da se nauči od engleskog je "čučni", "lezi", "pucaj"...

Citat:
WU TANG CLAN kaže: Pregled poruke
Ma da sve arkade na konzolama NBA 2K,MLB 2K,Top Spin...vidim PC igraci samo pljuju po NBA 2K9
on topic
VT 2009 ce se igrati sve dok ne stigne Top Spin 4.Igra je u planu,a kako su za PC izasli NBA 2K9 i MLB 2K9(izlazi 3. marta)velike su sanse da ce i TS4
NBA2K9 je jedina igra koju igram zadnja 3-4 meseca. Ovde je reč o Virtua Tenisu, a svaki do sad je bio čista arkada. Pa u trojci si mogao bar pola sata da prebacuješ mrežu bez šanse da pogrešiš. Ali, to znaš i sam. Ako su se VT igre dobro prodavale takve kakve su, zašto bi nešto sad menjali??
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke