Prikaz jedne poruke
Stara 13.1.2006, 16:07   #13
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Određen forumom Re: Treba mi pola kompjutera (bukvalno)

Citat:
Mr. Garisson kaže:
ovaj drugi predlog sto ti je Atila ispisao je 100% tacan ako hoces maximalan broj FPS-a i to odmah.
ipak, ja bih se stisnuo i uzeo ipak ono sto sam ja napisao i na to gledao kao zalog za buducnost, jer si presao na PCI-E relativno bezbolno, a kasnije kad dodjes do 50e mozes lako da zabodes jos 512MB. a kad ustekujes jos 100 kupices 6600GT ili X1600pro jer ces X550 sigurno prodati za bar 50e. znaci treba da ustekujes jos 150e i da sastavis krstenu masinu.
ako poslusas Atilu, moraces u skorijoj buducnosti da menjas u tu plocu i procesor koji si tek kupio sto je smaracina.
ako hoces sto bolju masinu odmah poslsaj Atilu, ako hoces prelazak na PCI-E i zalog za buducnost uradi kako sam ti ja rekao.
sta si odlucio?
То што му ти предлажеш захтева још чекања и још штекања пара следећих пар месеци до нормалног играња док ће му и тај Athlon застарети малтене кол'ко и овај Sempron, у мојој варијанти треба му још само 50 евра плус што ће се у међувремену боље играти.
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke