Prikaz jedne poruke
Stara 23.6.2010, 13:24   #8
entrarkia
Novi član
 
Član od: 3.10.2009.
Poruke: 8
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Laptop za dizajn

Pazi...
na desktop racunaru imam npr. 8GB DDR2, Core2 Quad na 2,40GHz i to jos vec >2 godine i nikad nisam instalirao nijednu igricu niti imam zelju za tim.

Tako da sam, sto se tice toga, dosledan do kraja + sto nemam vremena za takve stvari + sto opet mi je to gubljenje vremena u poredjenju sa npr. knjigom, filmom i sl.

- - -

Znaci, najbitnije mi je da racunar mogu da koristim sto duze, sto ce reci verovatno da ima sto bolji CPU i vise RAM-a, a HDD i graficka u fazonu "koje budu-budu".

P.S. - Za sad sam najblizi ovoj Toshibi. Ne znam samo da li moze da se, nekad, nadogradi u nju jos RAM-a... ali i da ne moze, deluje mi obecavajuce tj. da ce mi "trajati" bar 1-2 godine za rad (tj. "dopunu u radu sa desktop racunara").

P.S.2 - 3D-om se ne bavim, nemam ambicije za to. I kada mi nesto treba u 3D-u, tu je Google SketchUp za nesto najjednostavnije (lepljenje tekstura na neki objekat i to je to). Za nesto kompleksnije... to je vec nauka za sebe koja trazi i vreme i posvecenost... > nije mi bas to profesija - 3D.

Hvala svima na pomoci, sad vec imam neku jasniju sliku (> Toshiba).
entrarkia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku entrarkia na korisnoj poruci:
LoneWolf (23.6.2010)