Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2009, 21:56   #13
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Mali broj RPG igara ove godine

Citat:
Bloodlines ima poprilično ne-epic feeling, ali shvatam šta pričaš..
Ja sam ga shvatio da ima epski osećaj u nekom dramskom, književnom smislu, ne kao epska fantastika i vilovnjaci sa frulicama...

LM, oko MMORPG - ja smatram da je to jedini mogući smisao evolucije cRPG-a -- RPG je i nastao kao društvena igra i jedini razlog njegove dugogodišnje singleplayerabilnosti su bila hardverska ograničenja. Mislim da će igre kao Diablo2/GW/GW2/SW:TOR koje će kombinovati singleplayer online sa povremenim multiplayerom da se nametnu kao rešenje za sve žanrove, zamenjujući dosadašnje aktivacije, zaštite i slično.

Diablo2 sam namerno naveo jer nudi celu kampanju u kooperativnom modu što je po meni jako lepa preteča GW-a, s tim što nema guildove, ali ima timove... a videh sad da će i Street Fighter 4 da ima nešto slično... igraš sam online (online singleplayer) pa ako te neko izazove upadneš u dvoboj i kasnije se vratiš i nastaviš svoj turnir... Za nekih deset godina će singleplayer u klasičnom smislu potpuno nestati i svi komercijalni AAA naslovi će zahtevati permanentnu internet konekciju da bi mogli da se igraju, kao GW danas...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke