Prikaz jedne poruke
Stara 16.12.2007, 23:14   #12
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Vasa iskustva sa ikomovim kablovskim netom

Citat:
Ovih dana je iKOM ponovo pokrenuo promotivnu ponudu za kablovski net (prikljucak i dva meseca flat-a na 128kbps za 2000 dinara)
Ваљда 64 кбпс? 2000 динара и 2 месеца бесплатно 64 кбпс?

Citat:
1.Da li je tacno da se u vecernjim i nocnim satima brzina veze udvostrucuje?
ИКОМ-ова највећа мана је статичка ИП адреса коју делиш са осталим корисницима. Што значи да у 98% случајева можеш да заборавиш на РапидШер. Тренутно ме то баш нервира зато што због статичне ИП адресе не могу да приступим једној онлајн игри, са које сам грешком банован. Што се тиче саме дл брзине, она преко дана (јако често) варира између 5 и 7 КБ/с, док је увече и ноћу стабилнија па достигне и 8 КБ/с, и не варира толико. Све то на 64 кбпс. Е сад, то некоме може бити мало, али од краја октобра, када су ми увели (после две године чекања) па до данас сам скинуо око 8 гигабајта података са нета. Уз свакодневни дневни сурф.

Citat:
2.Da li posle isteka promo perioda od dva meseca mogu da predjem na sporiji (jeftiniji) paket (sa 128 flat na 64 flat) i da li se ta usluga dodatno placa?
Можеш, и не би требало да плаћаш. Ја сам променио на 512, и нису ми ништа наплатили. Али сам такође добио два бесплатна месеца на 64, а не на 128 кбпс као што ти кажеш Најбоље да их зовеш и провериш.

Citat:
3.Kako sada stoje sa downloadom (klasicnim i torrentom) posto bih pored surfa jos jedino ta dva oblika downloada koristio?
Погледај под 1.

Све у свему, после телефона од 36.6 кбпс, ово је бања Што се тиче техничких проблема, само једно вече није радио сурф, и до сутра ујтуру МСН. И то је све Људи из технике службе су ОК, стрпљиви и увек ће помоћи.

Док са "обичиним" телефонским тетама треба бити опрезан Врло лако могу да прекину разговор.
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke