tema: Breaking Bad
Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2013, 14:48   #17
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Breaking Bad

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Ljudi, znate da sam ja uvek bio popustljiv kada je pop-kultura u pitanju, ali ne bih da ovo postane praksa za svaku seriju koja se nekome svidi. Verujem da je BrBa dobra serija, ali ne vidim o čemu bi tu moglo toliko da se diskutuje. Što se tiče LOTR, Hobit i GoT tema, suptilno ću vas uputiti na Iris, pa ako preživite pričajte kako je bilo.
Imali smo temu o Lostu, ali sam mislio da je ona opravdana zbog gomile pitanja, teorija i nejasnosti koje su pratile seriju. Ovde se svi ustežu da pričaju o BrBa da ne bi spoilovali drugima (što je apsolutno ok). E sad, ja sam voljan da vas saslušam, a vi me ubedite zašto bi ova tema trebalo da ostane.
BrBa je serija koja je usla u Ginisovu knjigu kao serija koja ima najbolje ocene od kritike. BrBa je ubedljivo najbolje ocenjena serija na imdb-u. Govorim o ocenama za pojedinacne epizode. Da si samo malo pogledao naokolo video bi da serija ima kultni status.

Ja sam bio ubedjen da je vec bilo pokusaja da se otvori tema o BrBa, ali da su je moderatori zatvarali. Nije iskljuceno da je tako i bilo. Ipak je ovo forum gde opstaju teme o filmovima i serijama koje se svidjaju moderatoru. Mozda bih se slozio sa pridikom da je tema otvorena prekasno i da ce vrveti od spojlera koji nekome ko prati redovno seriju vise i nisu spojleri. Ali bas je potcenjivacki reci da za ovom serijom ne idu "pitanja, nejasnosti, teorije". Pa jbt covece, baci pogled na reddit breaking bad, 90% tema je o pretpostavkama i nedovoljno jasnim stvarima. Ok kapiram da ne pratis seriju, ali ne mogu da verujem da ti intuicija toliko zakazuje, pa vidis da se o seriji dosta prica - ali pretpostavljas da serija ne vrvi od "teorija i pitanja".

Meni je BrBa zakon jer se u seriju uslo skromno i ona je eksplodirala u remek delo zahvaljujuci genijalnoj prici, glumi i sinematografiji. Ako neki drugi moderatori nisu sposobni da postuju tu cinjenicu, bar je ti postuj.
zvjer je offline