Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2009, 3:04   #19
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
U ME vredi samo prica
I suptilna lezbo-kombinacija

OT, ovo samo po sebi ne mora da bude loše, prvi ME je bio dosta user-unfriendly na konzolama, gde je se akcija često pauzirala da bi se odabrali featovi/force powers/whatever koje bi igrač hteo da koristi. Ovo je ispeglano u portu za PC (svaka čast, Demiurge), pa je akcija ispala mnogo fluidnija, uz mogućnost podešavanja veće rezolucije, itd. Čak je i upravljanje Mako-om na PC-ju bilo mnogo ugodnije, na Xbox-ovom kontroleru je bilo katastrofalno, prevashodno zbog nemogućnosti istovremenog kretanja i (preciznog) napucavanja.

Ovo za health packove me ne raduje previše (pa maltene u svakom cRPGu ima nekih health packova/potiona/stimpaka), kao ni fraze "awesome weapons" i "kicking ass" (looooženje mase), ali dobro - ME je i onako action oriented RPG. I pored svega ovoga, ME je ipak imao dobru i (relativno) smislenu priču, sjajne muzičke deonice, epske trenutke i moram reći da sam se nauživao za tih 40ak sati igranja

Ono što mene čudi je da niko nije registrovao "and Shepard overloaded with awesome weapons". Znači Shepard je živ(a) uprkos onom trejleru Moja riđokosa psycho-bitch će nastaviti da roštilja i obrađuje vanzemaljke i u drugom delu
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke