Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2021, 21:39   #22
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2021

Pretplatio sam se na SK od marta i od tada sam dobio samo 2 broja, martovski i aprilski. Problem nije u SK-u niti Politici. Poslao sam mejl za mart pa za april i oba puta mi je lik iz Politike poslao lično broj na kućnu adresu i rekao mi da ih obavezno kontaktiram kada god broj ne bude stigao. Obzirom na to da sam hteo da pretplatom podržim časopis odustao sam od slanja mejlova jer ne želim da se šalje dvostruko. I onda mi je rekao i da ovo nije izolovan problem.

Čak sam i Pošti pisao i propisno ih iznapušavao. Tužno je kako u ovoj mrtvoj raspaloj zemlji ni pretplata na časopis ne može da funkcioniše kako treba. Da li neko u Pošti ne radi svoj posao ili neko u lancu krade časopise ne znam ali baš sam popi*deo. Hteo sam čak i da tužim Poštu ali reče čovek iz Politike da oni nemaju nikakve dokaze o tome kome kada šta šalju, kontam da pretplate idu na fazon evo vam adrese pretplatnika i časopisi i ovi to onda sami hendlaju.

Ako ništa barem sam shvatio da mi je daleko veći merak da prošetam do trafike.

Čisto da bude jasno, nije ovo neka javna žalba, kao što rekoh ideja je bila da podržim SK u vremenima kada papirni mediji odumiru i nije mi problem da kupim i pet brojeva mesečno po duplo većoj ceni, nego sam morao da izrantujem malo

Prošli put se par ljudi iz administracije foruma odmah javilo da mi pošalju brojeve koji nisu stigli - apelujem na iste da se uopšte ne cimaju, sve opušteno
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Dekip (25.7.2021), filpan (25.7.2021), mvasic (25.7.2021)