Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2008, 14:32   #406
gagi_ns
Član
 
Član od: 23.2.2007.
Lokacija: Logicno zar ne!? :)
Poruke: 346
Zahvalnice: 575
Zahvaljeno 834 puta na 170 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gagi_ns
Određen forumom Re: [FSK] CoD4 klan...

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Nisam ni mislio izaci (ne iz klana nego iz mecha) nego je rekao Dr. da ako ti se ne svidja idi (ili tako neshto...) i ja sam otishao...
Chekaj svi drugi su mi krivi?! Ja sam taj klan dobio sa page-om i dadom VELIKOM razlikom tako da o tome stvarno necu ni da pricham... a za frag, PA JA SAM SNAJPER JBT nemogu ja ici tamo i bacati! I nije da nisam skidao njihov snajper, a ti morash okolo teshko je baciti jedan frag (o_O)... Shta sam ja trebao rush da opalim bombu tamo o.O... I to nije samo ovaj war normalni klanovi imaju taktiku za svaki a nije taktika 2 na A i ostali na B -.-' i SVAKI put isto...I da smeta mi da izgubim sa 20 razlike to mi smeta... I ja sam ovo malo ozbiljnije shvatio i ako se dogovorimo trebalo bi isposhtovati...
Uostalom me ne zanima srecno vam bilo... ja cu nacu novi klan ne brinite se, nemogu se vishe truditi, kad je neko drugi organizovao war, shta bi oko TSa, ko prima nove chlanove (dobre, a ne svako djubre koje nadjemo)... Uostalom neznam shta cete ali ajt...
Cekaj stani pazi gledaj....ja nisam bio sinoc u igri,al kontam sta se desavalo...jbt Strajo ispade sad da ti je Dr rekao da skocis sa mosta ti bi to uradio!? Ipak si ti izasao iz igre jer si ti tako hteo,jer si se iznervirao i neces da gubis il sta vec...to sto si dobio taj klan sa page-om i smokey-om(a mislim da su ih svi bar jednom dobili),ne znaci da moras uvek da ga dobijes,a pogotovo ne sa drugom ekipom...
Kazes da svi normalni klanovi imaju taktiku...a jesi se zapitao sto mi nemamo...il treba da kazem da smo se bar 10 puta okupili na nasem serveru,i sta smo radili??? Predlagao si da se koljemo nozem...il si ti pocinjao da ubijas i tvoju ekipu...izabrali smo da je nasa tabla Crash ako se nevaram,i to si ustvari ti izabrao jer ti nju najbolje igras,zar ne? I niko ti nista nije rekao na to...sto onda nisi bio covek,pa rekao ajde ljudi na server,na tu tablu,ovako i onako se igra,tako cemo postaviti taktiku i sl...za TS se slazem sa tobom,ja sam da ga uvek koristimo,moze samo da pomogne...ja cu ti iskreno reci da zaista mislim da si se dosta trudio oko klana,i svakakve organizacije,i da si puno toga odradjivao...al moras malo da spustis loptu...to sto ces da se okrenes i da odes,i nadjes neki drugi klan,i sto te bole vise za sve ovde,vise govori lose o tebi,a mislim da nema potrebe da ostavljas takav utisak...a bices posteniji i bolji covek ako stisnes jaja,i resis nesporazume i probleme u ekipu,ili sa pojednicima...i pokusas da ispravis greske koje postoje,ili predlozis kako da ih resimo kao ekipa,i samim tim postanemo bolji...ja ne volim da kazem da je neko klinac,i ne mislim da si ti to...al jesi jos mlad,i ima jos dosta toga da naucis i u komunikaciji,i odnosu sa ljudima,i samo malo razmislis pre nego nekog napadnes,il bilo sta kazes!
gagi_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gagi_ns na korisnoj poruci:
Dr Zoidberg (23.4.2008)