tema: C++
Prikaz jedne poruke
Stara 9.4.2008, 19:27   #54
Augustus
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Roma
Poruke: 89
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: C++

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Sto sad napade coveka? Prilicno samouvereno proglasavas ljude neznalicama i govoris da 'nemaju pojma sta pricaju' a pritom ni sam nisi pokazao rezultate (koje stalno trazis od drugih) da bi to potkrepio...
Nisam nikog proglasio neznalicom, ako se neko nasao prozvanim zbog mojih postova, on sam najbolje zna zasto.

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Da, mi klinci (?) provodimo sate refresh-ujuci stranice ne bi li nekome pomogli, kakvi smo gadovi! Mislim da za to koliko je neko koristan forumu sluze stvari tipa zahvalnica (i bivse reputacije, makar pre reputacione mafije), a ne broj poruka. Ili jos bolje, sadrzaj tih poruka...
Bas zbog zahvalnica i govorim. Sta su zahvalnice? Cemu sluze? Koja korist od njih? Dodjemo opet na ono da se ljudi pale da imaju puno postova i da pokazuju okolo kako su pametni. Mozda nisam prosipao previse postova ali sam pomagao kad sam mogao, pitao samo kad nigde drugde nisam naisao na odgovore. Inace kladim se da kad nekog prozovem na forumu ko stalno nesto zapitkuje, sledeci put dobro razmisli da li da pita i pokusa, sto je i bio cilj, sam da nadje odgovor i jos bolje nauci materiju.

Ima i onih likova koji svojataju forum(tipa klinci iz kraja) pa kad neko nesto kaze sto se njima ne dopada bacaju drvlje i kamenje.
Augustus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke