Prikaz jedne poruke
Stara 9.10.2007, 15:28   #12
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ne mogu da upalim 6233

Citat:
Spooky kaže: Pregled poruke
Telefon je na servisu (jos)..

Prvo odneo u Alpha Copy i tu mi rekose da ce ostane min. 2-3 sedmice.. Onda odneo u Mobis tu rekose da ce biti za jedno 7 dana, al jos nista nisu uradili (tj. nije stigao na red)..

Nije mi jasno, ako je stvarno problem guzva (licno sam se uverio da stvarno gomila naroda prodefiluje za nekoliko minuta u oba servisa - a onda se za jedan dan bas nagomila... Znaci dolazi gomila ljudi koji nemaju nikakav problem, vec jednostavno hoce da stave vecu verziju sw-a, mislim okey, to je njihovo pravo, al..).. Zasto ovlasceni uvoznici jednostavno ne povecaju broj zaposlenih servisera ili ovlaste manje serivsere po gradu i problem resen :?

Nego ovako, za obicno polucasovno flashovanje, fon ostane "vekovima" na servisu.. Joj *piiip* ti drzavu!!!
Pa ne znam, valjda postoje ovlasceni servisi za njega.I posto je u garantnom roku trebalo bi da bude prioritet. Zar u garantnom listu ne pise za koliko dana mora da bude popravljen ili eventualno zamenjen novim. Moj savet: "Obrati se trzisnoj inspekciji", Veruj mi ume da upali, a i skloni su da odrade cestito posao.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke