Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2019, 10:23   #5037
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
5S ce mu idealno sluziti ako prelazi sa 3310 zbog gabarita, samo je problem u kakvom je stanju baterija na tom koji kazes da je 60e, i naravno da je simfree i nije zakljucan na iCloud-u.
Redmi i C9 su dosta veci telefoni, traze navikavanje duze, ali je i tastatura veca pa se mozda lakse kuca(mada je iPhone tastatura super).
Redmi GO mi se svidja jer koristi cisti Android, i pretpostavljam da ce sigurno naredne dve verzije Androida biti dostupne za njega. Ono sto me odbija od njega jeste 1GB RAM-a, samo 8GB ROM-a i slabija kamera.

Meizu C9 mi se svidja jer ima 2GB RAM-a, 16GB ROM-a i relativno bolju kameru (13MP). Kod njega mi je jedino problem sistem, jer pretpostavljam da ce ostati na Androidu 8.1.

iPhone 5S mi se svidja jer je mali i praktican, i ima najnoviji iOS za njega. Ono sto me kod njega odbija jeste 1GB RAM-a i zastareli hardver. Pa se bojim da iz tog razloga nece kociti i slicno. Prema recima prodavca, telefon je kao nov, Health baterije je 97%.

Tata je koristio Xperia Mini Pro par dana i opet se vratio na Nokiu jer na ovaj nije nikako mogao da se navikne jer mu je bio mali. Pa se sad bojim da mu i iPhone 5S nece biti malen. Tacno nisam pamet sta da uzmem...
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke