Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2022, 19:36   #117
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Probao sam i ja ovo cudo i mogu reci da mi se igrica poprilicno svidja, prava je steta sto je necu nastaviti dok ne nabavim Xbox Series konzolu ili novu graficku. Odigrao sam pocetak igre i stao na delu kada pelikan sleti. Napucavanje je stvarno ekstra, dosta vuce na Reach/CE napucavanje, za sada nije bilo dosadnih promitijansa koji su me ubijali u pojam u prethodnim delovima. Nadam se da ce tako i ostati. Oruzje je stvarno ekstra, osecaj pucanja je takodje odlican, pogotovo na Elite Series 2 dzojstiku. Grafika u igrici stvarno nije toliko impresivna da je GTX1060 ne moze poterati na Ultra/1080p. Sa 1060 i Ryzen 5 1600 na medium u 71% resolution scale mogu izvuci stabilnih 60FPS-a, sve preko toga varira izmedju 30-50FPS-a, a na Ultra i 100% scalling krece se izmedju 20 i 30 FPS-a. Stvarno se nekada zapitam kako sam presao Halo na GeForce 2 MX i kako sam odigrao Crysis na Radeon X1300 kao klinac. Ono sto mi se za sada ne svidja jesto to sto ko nije igrao Halo Wars 2 (ja sam medju tim) malo ce ga sve ovo zbuniti na pocetku. Kako je Cortana "obrisana", ko je nova kortana, otkud Sef na ovom prstenu, ko su "proterani" i ko je Atriox. Uglavnom pocetak mi se jako svideo, mislim da su sada na dobrom koloseku. Dalje nastavljam kada nabavim novi Xbox ili novu grafiku koja ovo moze poterati na Ultra podesavnajima u stabilnih 60FPS-a.


Da li je neko probao ovaj Halo na Xbox One? Kakva je tamo grafika, vredi li na njemu igrati?
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke