tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2021, 15:01   #35
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: God of War

Možda ni ne igram ovo na PC ali bar će konačno prirodne kontrole da budu sa Miš/tast nego što su na gamepadu za ovakvu vrstu gameplaya (meni lično). Ja ne mogu i nemam vremena da se navikavam na tupave fps kontrole na gamepadovima. Prešao sam jednom samo, jedva, ostala masa neotkrivenih stvari, ovaj fps momenat mi je bio totalni šit i uživao sam sporadično i retko u igri koja je, zapravo, odlična. Prethodne nastavke sam prelazio ko zna koliko i uvek su mi borba i akcija bile fantastične. Jesu i sad ali meni nedovoljno - šta im je falilo da ostave istu perspektivu i mehaniku? Deluje mi totalno usiljeno i neprirodno ovako. Možda je trebalo da se reinvent malo, moderna su vremena i sl. ali dušu je izgubio Kratos kad je postao fps odigrao sam ga samo iz emocije prema prethodnim izdanjima.
Ne znam koliko je vama bilo ovo problem ili vam je smetalo, drugih zamerki i nemam.
E sad, ako nađem vremena, možda se ispravi nepravda malo i konačno odigram ovu igretinu sa normalnim kontrolama jer sve ostalo je stvarno fantastično. Ali zbog ličnih preferencija i lične rigidnosti ne bih je stavio ni u mojih top 50-80
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke