Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2008, 19:52   #460
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@MEGATRON:
Pazi, istovremeno se i slažem i ne slažem sa tobom, i tačno je da se dobar glas čuje daleko,a loš još i dalje. Lično smatram da ni u jednom momentu ja nisam ljude odgovarao od kupovine miša, naprotiv, prilično sam ga nahvalio i veoma sam zadovoljan njime. Jednostavno sam ukazao na problem koji moj primerak ima i smatram da će ta informacija nekom koristiti kada se bude odlučivao na kupovinu.

Mislim, čemu samo pozitivna iskustva? Onda možemo komotno čitati samo proizvođačevu specifikaciju i hvalospeve u reklamama.

U konkretnoj temi, ovoj, sam rekao i koji miš imam i kakvi su moji utisci o istom, kao i ti uostalom. Verujem da će to pomoći nekom ko namerava da iskešira lepu količinu novca da dobro razmisli šta je pametno i šta može da očekuje.

Uostalom, verujem da je to problem isključivo softverske prirode i da će biti rešen najverovatnije sledećim izdanjem drajvera ili firmvera.

@Partybreaker

Ma potpuni freeze, otpilike svaki drugi put. Ali nema jeda, pod garancijom je, pa ako me baš izludi reklamiraću. Ja ću da uradim clean install sistema, ovaj datira još od januara, pa ću da vidim kako ide.
Pozdrav

Poslednja ispravka: NSadian (10.12.2008 u 19:59)
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NSadian na korisnoj poruci:
Partybreaker (10.12.2008)